Dobrá semena Mrkev - Aron F1 velmi raná 1,5g

ARON F1 - velmi raná hybridní mrkev s krátkým, pouze 10 cm dlouhým kořenem. 

  • Dočasně nedostupné
24,02 Kč
Kategorie: Mrkev
Délka: 15.9
Šířka: 7.9
Hloubka: 0.4
 

Daucus carota L. / Mrkva obyčajná pravá

Popis:

ARON F1 - velmi raná hybridní mrkev s krátkým, pouze 10 cm dlouhým kořenem.  Vhodná i pro pěstování v těžších půdách. Kořen je válcovitý, pravidelný, s tupým zakončením. Dřen i kůra kořene jsou oranžové, hlava kořene nezelená ani nefialoví. Odrůda je vhodná k rychlení i k jarním až srpnovým výsevům. Vegetační doba je 75 - 80 dnů. Vhodná pro sklizeň malých „baby“ mrkviček ze zahuštěných výsevů.

 

Popis SK:

ARON F1 - veľmi skorá hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhým koreňom.  Je vhodná aj na pestovanie v ťažších pôdach. Koreň je valcovitý pravidelný s tupým zakončením. Dreň aj kôrová časť sú oranžové, hlava koreňa nezelená ani nefialovie. Odroda je vhodná na rýchlenie aj na jarné až augustové vysievanie. Vegetačná doba je 75 - 80 dní. Je vhodná na zber malých „baby“ mrkvičiek zo zahustených výsevov.

 

Sortiment řady „Dobrá semena“ je vybrán tak, aby doplňoval a rozšiřoval nabídku semen o odrůdy, které zcela jistě stojí za vyzkoušení. Hlavním posláním této řady je, aby to, co z těchto „Dobrých semen“ vyroste, bylo opravdu DOBRÉ.