Dobrá semena Rajče tyčkové - Pedro F1 30s

PEDRO F1 - indeterminantní hybridní odrůda typu LSL, určená pro teplé i studené rychlení ve sklenících i fóliových krytech.

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.7.2024
38 Kč
Kategorie: Rajčata
Délka: 15.9
Šířka: 7.9
Hloubka: 0.2
 

Solanum lycopersicum L. / Rajčiak kolíkový

Popis:

PEDRO F1 - indeterminantní hybridní odrůda typu LSL, určená pro teplé i studené rychlení ve sklenících i fóliových krytech. V teplejších oblastech ji lze pěstovat i na poli. Rostlina je dobře vzrůstná. Plod je středně velký, kulovitý, hladký, bez žíhání a žeber, odolný proti praskání. Má velmi dlouhou dobu skladovatelnosti a dobrou chuť. Hmotnost plodu je 120 - 135 g.

 

Popis SK:

PEDRO F1  indeterminantná hybridná odroda typu LSL, určená na teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch. V teplejších oblastiach ju môžete pestovať aj na poli. Rastlina je dobre vzrastná. Plod je stredne veľký, guľovitý, hladký, bez žíhania a rebier, odolný proti praskaniu. Má veľmi dlhú dobu skladovateľnosti a dobrú chuť. Hmotnosť plodu je 120 - 135 g.

 

Sortiment řady „Dobrá semena“ je vybrán tak, aby doplňoval a rozšiřoval nabídku semen o odrůdy, které zcela jistě stojí za vyzkoušení. Hlavním posláním této řady je, aby to, co z těchto „Dobrých semen“ vyroste, bylo opravdu DOBRÉ.